fbpx

AVASTAGE MAAILM UUESTI TÄNU NÄGEMISE KORRIGEERIMISELE CARL ZEISSI EESRINDLIKU TEHNIKA ABIL.

Võib-olla te juba olete mõelnud elust ilma prillide või kontaktläätsedeta ja olete jälginud saavutusi laserprotseduuride vallas. Uuenduslik ja ülikiire femtosekundiline lasertehnoloogia on seadnud uue verstaposti.

Uued tehnoloogiad on muutnud LASIK protseduuri veel mugavamaks ja täpsemaks – esimest korda on saanud võimalikuks teha operatsiooni täiesti ilma mehhaaniliste seadmete ja lõikeriistadeta. Tänapäeval on selle tehnoloogia abil võimalik ravida patsiente, kellele eelnevalt oli operatsioon võimatu kas liiga õhukese sarvkesta või liiga tugeva nägemise defekti tõttu.

Laser nägemise korrigeerimisega seotud konsultatsioonid

ЗMEIE KLIINIK PAKUB KA TÄIELIKKU DIAGNOSTIKAT JA RAVI ABI!

FEMTO-LASIK – ELU ILMA PRILLIDETA VAID MÕNE SAMMU KAUGUSEL.

Femto-LASIK: üks tänapäeva laserprotseduuridest. Femtolaseri tehnoloogia on veel ohutum ja täpsem: Carl ZEISS VisuMax laserseade on sedavõrd täpne, et sellega võib kirjutada oma nime juuksekarvale. Tänu arvuti juhitavale Carl ZEISS MEL 90 laserile saate te vabaks prillidest ja kontaktläätsedest.

image

MIS ON FEMTO-LASIK?

Femtosekundiline LASIK, tuntud ka kui FemtoLASIK, on üks uusimaid lühinägelikkuse, kaugnägevuse ja astigmatismi raviprotseduure.

Erinevalt tavalisest LASIK laserprotseduurist, kus mehhaanilise lõikeriistaga tehakse sarvkesta lõige, eraldatakse FemtoLASIK tehnoloogia puhul sarvkesta koed ettevaatlikult femtosekundilise laserkiire abil.

Mis on femtosekundiline laser?

Femtasekundiline laser kasutab ultralühikesi infrapunaimpulsse. Iga laserimpulss kestab vaid mõned femtosekundid – üks miljardlik millisekundit. Femtosekund = 0,000000000000001 sekundit.

Kuidas femtosekundiline laser töötab?

Femtosekundiline laser koondab energia mikronilise täpsusega sarvkesta sisse eelnevalt määratud sügavusele. Iga ultralühike laserimpulss tekitab gaasimullikese, mis eraldab sarvkesta ümbritsevat kude. Seda füüsilist protseduuri kutsutakse fotoeraldumiseks. Tuhanded arvuti suunatavad laserimpulsid ühenduvad ja eraldavad sarvkesta koe ülitäpselt.

Mida tähendab teie jaoks Carl Zeissi FemtoLASIK
Precise Vision tehnoloogia rakendamine?

Femtosekundiline laser Carl Zeiss VisuMax seab uued täpsuse standardid. Kuna Zeissi optika on ülitäpne, aitavad minimaalne impulsi laserenergia ja impulsside sagedus muuta laserkiire enneolematult täpseks ja see on täielikus vastavuses kirurgi seatud parameetritega.

image

*Femto-LASIK on ülikaasaegne lõikevaba lasertehnoloogia.

MIDA PATSIENDID RÄÄGIVAD

TAGASISIDE

KÕRGETASEMELINE NÄGEMISE KORRIGEERIMINE: CARL ZEISSI

FEMTOSEKUNDILISE LASERIGA VISUMAX

Kõikvõimalikud lõikega seotud tüsistused, mida võib põhjustada mehaaniline lõikeriist, on välistatud.

Tänu Zeissi ülitundlikule optikale mõjutab laserkiir sarvkesta vaid korrektsiooni piirkonnas. Ümbritsevad koed jäävad puutumata.

Sarvkesta koelapi ülisuur täpsus isegi õhukese sarvkesta või tugeva nägemishäirega patsientidel.

Võrreldes LASIK meetodiga - veel mugavam ja ohutum protseduur, kuna silmale avaldatakse vähem survet.

Nägemise korrigeerimine FemtoLASIK meetodiga toimub tänapäevaste täiustatud algoritmidega. Selle abil on võimalik saavutada veel parem nägemine kui LASIK meetodiga.

Hästi läbi mõeldud süsteem - VisuMax uus, kumer koonus vastab sarvkesta loomulikule kujule ja hoiab ära mittevajaliku koormuse silmale.

Mugavuse faktor - Zeissi toodetud kaks täpset laserit VisuMax ja MEL 90 toimivad kui üks mugav süsteem patsiendi toetamiseks. Eriti mugav teie jaoks: MEL 90 ja VisuMax laserite kombinatsioon hoiab ära vajaduse vahetada kohti operatsiooni eri etappide vahel.

Rahulik atmosfäär - mitte ere sinine valgustus tekitab raviprotseduuri ajal rahustava atmosfääri.

image
    Miks on meil halb nägemine?

    Nägemishäire

  • Heaks nägemiseks on vaja sarvkesta ja läätse ideaalset koordinatsiooni.
  • Lühinägelikkus (müoopia)
  • Kaugnägevus (hüpermetroopia)
  • Astigmatism

Halvasti nägev silm meenutab fotoaparaati, mis teeb laialivalgunud pilte, kuna fookuskaugus pole õigesti seatud.

image

Tekib, kui silm on liiga pikk või sarvkesta pind ei murra valgust õigesti. Kujutis võrkkestal on laiali valgunud, sest punkt, kus kalguskiired koonduvad, asub võrkkesta ees.

image

Tekib liiga lühikese silma või sarvkesta liiga nõrga murdmisjõu puhul. Kujutis võrkkestal on laiali valgunud, sest punkt, kus kalguskiired koonduvad, asub võrkkesta taga.

image

Astigmatism. Sarvkest murrab valgust ebaühtlaselt ja pilt moondub, kuna valguskiired ei koondu samasse punkti võrkkestal.

image

Korduma kippuvad küsimused ja vastused

Laseroperatsiooni eel tekib loomulikult palju küsimusi. Siit leiate vastused kõige tähtsamatele küsimustele. Antud informatsioon ei saa asendada ega ole mõeldud asendama põhjalikku konsultatsiooni spetsialistist silmaarstiga. Pärast põhjalikku ülevaatust annab arst teile teada, kas laserprotseduur on teie jaoks õige lahendus. Loomulikult selgitab spetsialist teile ka võimalikke riske ja kõrvalnähte.

Kõigepealt on vaja hoolikalt uurida teie silmi. Olulist rolli mängivad sarvkesta paksus ja silma optilised eripärad, ning ka teised silmade individuaalsed parameetrid. Teie laserprotseduuri spetsialist annab sellele küsimusele põhjaliku vastuse.
Esimene PRK laserprotseduur tehti 1987. aastal, esimene LASIK protseduur 1990. Alates 1990. aastate keskpaigast on need kaks meetodit teaduslikult tunnustatud protseduurid. Nende protseduuride ilmumise ajast on diagnostika- ja lasertehnika valdkonnas toimunud märgatav progress.
Enamus nägemishäirete tüüpe, mida saab parandada prillide või kontaktläätsedega, saab ravida laseri abil. Kuid laserkorrektsiooni lubatav tase võib erineda sõltuvalt erinevatest faktoritest. Teie laserspetsialist annab teile täpse vastuse uuringu tulemuste põhjal.
Presbüoopia on vanusega tekkiv silmaläätse vähenenud võime fokusseerida lähedalasuvaid esemeid. Selle võime taastamine ei ole hetkel võimalik, isegi laseriga. Sarvkestaplastika uuenduslikud ja tõhusad programmid võivad parandada nägemise kvaliteeti paljude presbüoopia patsientide jaoks; arutage teile sobivat laserprotseduuri laseroftalmoloogia spetsialistiga.
See sõltub mitmetest faktoritest, mis on seotud diagnostika, tervise ja vanusega, näiteks sellega, kui palju on tarvis korrigeerida või milline on mõõdetud sarvkesta paksus.
Sõltuvalt näidustustest ja ravimeetodist võivad need toimuda samal päeval või eri päevadel.
Pärast operatsiooni saate te silmatilgad ja/või muud ravimid, samuti paberi juhistega operatsioonijärgseks hoolduseks. Esimene kontroll toimub tavaliselt päev pärast operatsiooni. Järgnevad kontrollid toimuvad üks, kolm ja kuud kuu ning üks aasta pärast operatsiooni. Edaspidi soovitatakse käia nägemist kontrollimas kord aastas.
Tavaliselt võib laserprotseduure teha ambulatoorsetes tingimustes. Patsientidel soovitatakse tulla saatjaga. Kui te plaanite tulla autoga, võtke kaasa keegi, kes saab teid koju sõidutada.
Pärast ülitäpset FemtoLASIK protseduuri taastub nägemisteravus tavaliselt väga kiiresti. Pärast esimest ülevaatust teatab spetsialist teile, kas olete juba võimeline autot juhtima.
Prille ei lähe vaja juba järgmisel päeval. Täielik nägemise taastumine pärast ülitäpset protseduuri FemtoLASIK kestab kaks-kolm nädalat, pärast PRK või LASEK protseduuri - umbes kolm kuud.

Registreeru silma laserkorrigeerimise konsultatsioonile

MEIE KLIINIK PAKUB KA TÄIELIKKU DIAGNOSTIKAT JA RAVI ABI!