fbpx

Šveitsist. Ülitäpne.
Erakordselt ettevaatlik.

samm tulevikku KOOS FEMTOLASERIGA ZIEMER Z8

Dr. Solomatini kliinikus on nüüd võimalik ravida katarakti ja saada suurepärane nägemine Baltimaade moodsaima laseraparatuuri ja maailma parimate tootjate optiliste implantaatidega. Seda kõike valu, skalpelli ja armideta.

Femtolaser Ziemer Z8 on uusim mitmeotstarbeline laserplatvorm selleks, et  

  • ravida katarakti   
  • korrigeerida silmanägemist 
  • ravida sarvkesta

See on Šveitsi ettevõtte Ziemer Ophthalmology kaugele vaatavate disainialaste otsuste ja tõhusa inseneritöö tulemus.

TUTVUMINE LASERIGA ZIEMER Z8

Tehniliselt täisulik femtosekundi laser

Uus laser Ziemer Z8 võimaldab meil teostada selliseid keerulisi operatsioone silmahaiguste ravimiseks nagu keratokoonus ning sarvkesta siirdamine, samuti taastada nägemist, saades suurepärast tulemust.

Esiteks, nüüd on see patsiendi jaoks veelgi mugavam ja ohutum, kuna ei ole tarvis teha sisselõikeid skalpelliga. Ka arsti jaoks on omad plussid: kõik operatsiooni etapid käivad kiiresti, kõik on veelgi paremini juhitav ja tulemuslik.

Teiseks on see silma struktuuri jaoks delikaatsem operatsioon, kuna mehaanilise töö maht on tunduvalt väiksem, kõrvaldades ebavajaliku kontakti ja silmaläätset ümbritsevate kudede ärrituse. See omakorda vähendab patsiendi riske ja ebamugavust, samuti kiirendab taastumisprotsessi.

Kolmandaks, katarakti kõrvaldamise operatsiooni käigus korrigeerime nägemist, kasutades laserkiirt. Parandame optimaalse tulemuse saamiseks sarvkesta kuju eripärasid või astigmatismi. Selle eest ei pea nüüd eraldi juurde maksma!

Neljandaks, laserkiir aitab teha manipulatsioone mikromeetri täpsusega, mis võimaldab valmistada silma ideaalselt ette esmaklassiliste multifokaalsete läätsede siirdamiseks. Täpne anatoomiline kudede vastavus võimaldab sellistel läätsedel avada patsiendi nägemispotentsiaali nii lähedal ja keskmisel kaugusel kui ka kaugele vaadates.

Silmakirurg Maksim Solomatin
Dr. Solomatini kliinik, Riia, Läti

Skalpellita

Kõiki katarakti ravimiseks vajalikke toiminguid teostatakse nüüd ilma skalpellita. Selleks kasutatakse Šveitsi uusima põlvkonna Ziemer Z8 laserkiirt.

Kompaktsus

Mobiilne ja manööverdatav Ziemer Z8 integreerub sujuvalt operatsioonisaali ning pakub nii kirurgile kui ka patsiendile optimaalset turvalisust ja mugavust kogu protsessi vältel.

Usaldusväärne partnerlus

Ziemer Z8 on tõeliselt paindlik mitmeotstarbeline laserplatvorm koos kontrollitud osade ja täiustatud tarkvaraga, mis on silmakirurgi jaoks tehniliselt täiuslik partner.

Täiustatud kirurgiline planeerimine 

Spetsiaalselt Ziemer Z8 jaoks välja töötatud patenditud optilise koherentstomograafia süsteem võimaldab kirurgil saada silma struktuuridest täiuslikult täpset ülevaadet ja optimeerib operatsiooni kõikide etappide teostamist. See kiirendab tööprotsessi ja muudab operatsiooni ajaliselt lühemaks, mis vähendab patsiendi stressitaset.

Femtokatarakti laser Ziemer Z8 võimaldab meil saada silma struktuuride kolmemõõtmelist visualiseerimist enne mis tahes manipulatsioonide initsieerimist. Tänu sellele teostame operatsiooni efektiivsemal ja turvalisemal moel. Kujutage vaid ette: me saame kogu operatsiooni teostada noata, kasutades üksnes laserit.
Katarakti operatsioon on üsna invasiivne, see ei sarnane silmanägemise laserkorrigeerimisele, samas juba järgmisel päeval näeb enamik patsiente 80-100% ehk nägemine muutub palju paremaks kui see oli enne operatsiooni.

Silmakirurg Andei Solomatin
Dr. Solomatini kliinik, Riia, Läti