fbpx

Nägemise laserkorrektsioon SuperLASIK erilise hinnaga

€950

Registreerumine

Kui unistad heast silmanägemisest, siis täida ankeet. Me võtame Sinuga ühendust, et pakkuda Sinule sobivat visiidiaega.
Pakett sisaldab

Silmanägemise laserkorrektsiooni paketti Riias 950€ (tavahind 1710€)
Erilise pakkumisega operatsioonide arv on piiratud.

Transport

Edasi-tagasi piletid Lux Expressi mugavate bussidega.**

Majutus

Öö hotellis Tallink Hotel Rīga***, mis asub kliinikust vaid mõne minuti kaugusel. Kui läbivaatuse käigus ei tuvastata vastunäidustusi, siis nägemise korrigeerimist pakutakse samal päeval. Juhul, kui meditsiinilistel põhjustel on tarvis läbi viia täiendavaid uuringuid või teostada silmaravi, teostatakse operatsiooni järgmisel päeval. Sellisel juhul pakutakse hotellis ööbimist tasuta.

Operatsioonieelne diagnostika*

Silmanägemise laserkorrektsioon.

Operatsioon SuperLASIK* meetodiga.

Kõik vajalikud operatsioonijärgsed ravimid.

* Mõlema silma operatsiooni hind SuperLASIK meetodiga. Kui SuperLASIK operatsioon on mis tahes põhjustel patsiendile meditsiinilistelt vastunäidustatud, pakume kampaania perioodil erilisi hindu teistele nägemise korrigeerimise meetoditele.
Pakkumine sisaldab eelnevat uuringut ja operatsioonijärgset kontrolli samal või järgmisel päeval. Juhul, kui operatsioonieelsete uuringute käigus ilmnevad nägemise korrigeerimise operatsiooni suhtes vastunäidustusi, peab klient maksma uuringu tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale (80€). Kasuta võimalust korrigeerida nägemist MUREVABALT koos anestesioloogiga (teenus võimalik kliendi soovil eraldi tasu eest).
** Lux Expressi busside sõidugraafiku leiad sellelt lingilt
*** Vabade tubade puudumisel pakume majutust analoogse taseme hotellides, mis asuvad kliiniku lähedal.

Kolm sammu ideaalsele nägemisele

Tere! Minu nimi on Marina.
Ma olen Eesti meigikunstnik. Kolm kuud tagasi tegin nägemise laserkorrektsiooni Smile, et ümbritsevat maailma paremini näha. Minu unistus täitus - ma käin ilma prillideta ja näen seda maailma selgemalt. Palju selgemalt!


Loe edasi

Kuidas toimub SuperLASIK nägemise korrektsioon

Korrektsiooni teostatakse sarvkesta sisemisel osal. Esiteks tehakse sarvkesta pinnale väike sisselõige ja eraldatakse osaliselt õhuke klapp. Mõne sekundi vältel töötleb laser valutult sarvkesta kude, muutes selle optilisi eripärasid, mis kompenseerib nägemisdefekti. Ettevalmistusaeg moodustab ligi 20 minutit. Lasertöötlus kestab reeglina vähem kui 1,5 sekundit ühe dioptria kohta.

Ma tahtsin võtta prillid eest ja näha nagu kotkas.

Tere!
Minu nimi on Danelia Baženova. Elan Tallinnas, kasvatan kahte last, tegelen ennetava meditsiiniga, muutes inimeste toitumist ning elustiili selleks, et säilitada nende tervist.


Loe edasi

Kuidas näeb välja operatsioonijärgne taastumine

Pärast operatsiooni saad Sa tilkasid ja/või muid ravimeid koos operatsioonijärgse hoolduse juhendiga. Esimene kontroll määratakse reeglina üks päev pärast operatsiooni. Järgmisi kontrolle tuleb läbida mitmenädalaste intervallidega seni, kuni Sinu nägemine täielikult taastub ja muutub stabiilseks. Täielik nägemise taastumine pärast SuperLASIK korrektsiooni võtab aega kaks kuni kolm nädalat.

Täielik nägemise taastumine võtab aega 2-3 nädalat.

Meie liisingupartner

Registreerumine

Esita konsultatsiooni päring ja me võtame Sinuga ühendust, et pakkuda Sinule sobivat aega.