fbpx

Täpne tabamus.
Ülikiire. Nutikas.
Robotiseeritud.

ZEISS VISUMAX 800  

  • Väga kiire
  • Nutikas robotiseeritud tugi 
  • Digitaalne tööruum

Investeering lätlaste elu 

kvaliteeti

Esimene ja ainuke sellise taseme laser Baltimaades. See on samm meie klientide enesekindluse, turvalisuse, mugavuse ja täisväärtusliku elu suunas! Nüüd on võimalik lühinägelikkusest, kaugnägelikkusest ja astigmatismist vabaneda peaaegu hetkega – juba järgmisel päeval naasete tavapärase tegevuse juurde.

Väga kiire

Operatsiooni mugavuse uus tase – te ei pruugi seda isegi märgata 

Uue põlvkonna robotiseeritud laser VisuMax 800 lühendab operatsiooni aega kuni 8-10 sekundit. See võimaldab teostada silmanägemise laserkorrigeerimist patsientide jaoks veelgi mugavamal ning turvalisemal moel. Seda tänu nutikale femtosekund tehnoloogiale maailma juhtivalt optikatootjalt ZEISS.

Tänu kiirendatud laserimpulsi kordussagedusele 2 MHz võtab SMILE Pro laserravi vähem kui 10 sekundit aega ning FemtoLASIK ravi femtosekundilise laseriga kestab keskmiselt 5 sekundit. Lühem laseri mõju aeg aitab patsiendil olla rahulikum, vähendab ravi toimumise ajal stressi ja kiirendab taastumisprotsessi. 

"Uue VisuMax 800 seadmega saame kiiremini opereerida silmi. Patsientide jaoks tähedab see kiiremat ja efektiivsemat taastumist. Nad saavad hinnata tulemust kohe pärast operatsiooni, millega nad on väga rahul"

Professor Igor Solomatin

Dr. Solomatini kliinik, Riia, Läti

Nutikas robotiseeritud tugi 

Maksimaalselt kindel kontroll

Intellektuaalne robotiseeritud kirurgi tugisüsteemid aitavad täpsemalt kontrollida vajalikke parameetreid teostatavate manipulatsioonide ajal. Nad püüavad kinni ka kõige pisemad muutused operatsiooni käigus ning hetkega kohandavad neile vastavalt laseri tööd.

ZEISS VisuMax 800 on varustatud uue põlvkonna OcuLign® silmade liikumise kontrollsüsteemiga, et kohandada laserkiir automaatselt juhusliku silmade liikumisele vastavalt. Täiustatud süsteem kohandab eelseadistatud ravi automaatselt uue silmaasendiga. 

CentraLign süsetemfiligraanse tsentreerimise jaoks 

CentraLign® abisüsteem kontrollib pupilli asendit, tagades laseri võimalikult täpse toimimise vastavalt seadistatud plaanile.  

Patsiendi mugavus ja turvalisus 

ennekõike

Mugaval ergonoomilisel meditsiinidiivanil VisuMax 800 istudes tunneb patsient end esimestest sekunditest alates lõdvestunult ja kindlalt. Patsiendi ergonoomiline asend võimaldab silmaarstil kõiki vajalikke manipuleerimisi hõlpsasti läbi viia.

"VisuMax 800-l on palju eeliseid. Ennekõike on need seadme usaldusväärsus, töö kiirus ja kindlus selles, et me saame suurepärase tulemuse. Kui varem ei saanud me opereerida patsiente, kellel olid teatud sarvkesta parameetrid, pidades neid vastunäidustuseks, siis nüüd on kaasaegse tehnoloogia puhul see kõik võimalik"

Silmakirurg Jana Gertnere

Dr. Solomatini kliinik, Riia, Läti

Silmade parameetrite jälgimine

täiendavate pingutusteta

Ultraheliandurid aitavad arstil robotiseeritud manipulaatorit käivitada. Ülevalt ja küljelt sisseehitatud vaatekaamerad ning mikroskoobikaamerad võimaldavad reaalajas jälgida ja juhtida kogu tööprotsessi. 

Digitaalne tööruum

Lihtne andmete haldamine, hindamine, säilitamine ja edastamine

Uusim laser VisuMax 800 sobib ideaalselt ettevõtte ZEISS toodete ning lahendustega. See võimaldab silmaarstil kiirendada protseduuri ning optimeerida protsessi, maandades tüsistuste riski minimaalse tasemeni. 

VISUMAX 800 on ühendatud võimsa tarkvaraga. Nii enne kui ka pärast laserprotseduuri on kirurgile töötamiseks koheselt kättesaadav individuaalne info patsiendi silmade parameetrite ja kõigi tehtud manipulatsioonide kohta.  

"Olen uhke meie kliiniku üle, kuna nüüd kasutavad ka meie kirurgid ja patsiendid maailma kõige uuemat tehnoloogiat, saades täiesti teise taseme tulemusi. Kõik toimub praktiliselt kaks korda kiiremini. Nii kaua kui ma räägin patsiendile, kui kiiresti kõik toimub, laser on juba oma töö ära teinud. Patsiendid ütlevad juba kohe pärast operatsiooni: “Ma näen ilma prillideta,” ja see on oluline näitaja."

Silmakirurg Andrei Solomatin

Dr. Solomatini kliinik, Riia, Läti