fbpx
 • PRESBYOND Laser Blended Vision

  Hetk, mil näete hästi nii lähedale kui kaugele.
  Just selle nimel me pingutamegi.

 • PRESBYOND Laser Blended Vision

  Hetk, mil näete hästi nii lähedale kui kaugele.
  Just selle nimel me pingutamegi.

 • PRESBYOND Laser Blended Vision

  Hetk, mil näete hästi nii lähedale kui kaugele.
  Just selle nimel me pingutamegi.

 • PRESBYOND Laser Blended Vision

  Hetk, mil näete hästi nii lähedale kui kaugele.
  Just selle nimel me pingutamegi.

shape

PRESBYOND® Laser Blended Vision

icon

Parandab nägemist ja võitleb tõhusalt vanusest tingitud nägemise halvenemisega.

icon

Annab võimaluse vabaneda prillidest ohutult, täpse operatsiooniga ja tulemuseks on ideaalne nägemine.

icon

PRESBYOND Laser Blended Vision on praegu maailmas juhtival kohal ealisi nägemise muutusi korrigeerivate laserprotseduuride seas.

icon

PRESBYOND Laser Blended Vision tehnoloogia sobib suurepäraselt patsientidele vanuses 40–60 eluaastat.

icon

Mugav individuaalne laserprotseduuri kavandamine on kombineeritud tõestatud mugavuse ja Carl Zeissi laseri suurepäraste tulemustega.

Vabanege prillidest ja kontaktläätsedest!
Registreeruge juba täna!

name
email
cell

Kontakt:
Aadress: Elizabetes 75, Riia

registratuur Eestis: +372 58 90 41 90
registratuur Lätis: +371 67 21 73 17
+371 20 01 69 68
e-post: [email protected]

image

Sobib enamikele patsientidele

PRESBYOND Laser Blended Vision meetodi võtmeomadus on, et patsiendid taluvad ravi tõestatult paremini kui tavalisi ealise nägemise halvenemise ravimeetodeid. See sobib kuni 97%1 vanusest tingitud nägemishäirete raviks (võrdluseks, teised tehnoloogiad ravivad 59–67% häiretest). Korrigeerimise tulemusel saavutatakse suurepärane nägemisteravus nii lähedale kui kaugele vaatamisel. Lisaks on meetod tõhus astigmatismi ravis. Presbyond meetodil on õigupoolest potentsiaali saavutada palju suuremat edu kui mis tahes muul võrreldaval ravil.

Konkurentsieelis

PRESBYOND Laser Blended Vision konkurentsieelis võimaldab tänu Carl Zeissi MEL® 90 laserile ja diagnostilisele seadmele CRS-Master märgatavalt laiendada traditsiooniliste (LASIK meetodiga) laserprotseduuride võimalusi. Enamike patsientide jaoks on positiivne mõju see, et nad saavad juba samal päeval ilma prillideta lugeda. PRESBYOND Laser Blended Visionil on otsustav konkurentsieelis võrreldes teiste ealise nägemise halvenemise korrektuuri meetoditega.

image
icon

Tänu individuaalsele seadistusele kummagi silma jaoks tagab PRESBYOND Laser Blended Vision suurepärase nägemisteravuse nii lähedale kui kaugele vaatamisel. Erinevalt tavalistest nägemise korrigeerimise meetoditest kindlustab PRESBYOND Laser Blended Vision hea nägemise ka üleminekutsoonis. Vastavalt kliiniliste uuringute tulemustele ei tekita meetod praktiliselt kontrastitundlikkuse kadu ning säilib stereoskoopilise nägemise teravus. Lisaks sellele praktiliselt puuduvad kõrvalnähud, näiteks ei teki topeltnägemist.

icon

PRESBYOND Laser Blended Vision – on füsioloogiline lahendus, mis sobib suurepäraselt ealistel põhjustel halvenenud nägemisega patsientidele.

icon

PRESBYOND Laser Blended Vision – on kontrollitud ja tõhus nägemise korrigeerimise meetod, mis sobib -8,0 D kuni +2,0 D nägemisele, kaasa arvatud kuni -2,0 cyl astigmatismiga patsientidele.

image

Standardse laserprotseduuri tööprintsiip
(„monovisiooni“ tehnoloogia)

Kui patsiendil tekivad probleemid lähedal asuvate esemete nägemisega, korrigeeritakse domineeriva silma kaugelenägemise teravust enamasti nii palju kui maksimaalselt võimalik. Teisel silmal korrigeeritakse lähedalenägemist, mille tulemusel on patsiendil umbes -3,0 D nägemine. Nõnda kasutatakse üht silma kaugele vaatamiseks, teist lugemiseks. Selle tulemusel peab aju samaaegselt töötlema kaht eri täpsusega kujutist. Teadusuuringud on näidanud, et vaid umbes 60% patsientidest suudavad edukalt mõlemad kujutised ühendada ja saavutavad terava binokulaarse nägemise nii lähedale kui kaugele. Antud protseduuri läbinud patsientidel säilib korrigeerimata vahe keskmisel distantsil, nn ähmases tsoonis. Lisaks ebaselgele kujutisele võivad patsiendil tekkida ka muud kõrvalnähud, näiteks kontrasti ja stereoskoopilise nägemise teravuse vähenemine. Patsientidel kulub rohkem aega, et harjuda kahe kujutise üheks liitmisega. Tavaline monovisioon on kompromisse nõudev korrektuurimeetod, mis pole paljude patsientide jaoks vastuvõetav.

image

PRESBYOND Laser Blended Vision

On uus, füsioloogiliselt optimeeritud laserprotseduuri meetod, millega saavutatakse parimaid tulemusi ealise kaugnägevusega patsientidel. Sarnaselt tavalisele silma laserprotseduurile korrigeeritakse domineeriva silma kaugelenägemine suurepärasele tasemele, samas kui teisele silmale jäetakse väike miinus, kuni -1,5 D. Sellise mikro-monovisiooni strateegia kasuks räägib veelgi enam otsustav erinevus: mõlema silma sügavustaju muutub paremaks. Laserprotseduuri programmi ette valmistamisel kasutatakse kõrgtehnoloogilisi seadmeid, mille abil on võimalik välja selgitada silma optika kõige peenemad omadused, kaasa arvatud nn lainepind, ja neid korrigeerida. Tavakeeli skaneerib seade iga silma unikaalse optilise „jälje“, mida omakorda kasutatakse nägemise korrigeerimise programmi ettevalmistusel. Seega on PRESBYOND Laser Blended Vision täielikult individuaalne raviplaan, mis koostatakse silmade operatsioonieelsete unikaalsete omaduste, kaasa arvatud vanusest tingitud muutuste põhjal. Selle tulemusel luuakse iga patsiendi jaoks nn üleminekutsoon ehk kaks lähedale ja kaugele vaatamisel tekkivat kujutist sulandatakse üksteisega.

MIDA PATSIENDID RÄÄGIVAD

TAGASISIDE

Registreeru silma laserkorrigeerimise konsultatsioonile

name
name

Ideaalne kombinatsioon:
Diagnostiline kompleks CRS-Master ja laser MEL 90

image
image
image