fbpx

Blog

July 10, 2020

MilitaryLasik – ohutuse ja töökindluse sõjaline standard

Tänapäevane tehnoloogia on teinud nägemise laserkorrektsiooni paljudele kättesaadavaks. Laserkorrektsiooni uusimaid meetodeid kasutades taastavad kogenud arstid nägemisteravuse valutult ja riskivabalt. Samuti on olemas selline erikategooria patsiente, kelle elu, karjäär ja ohutus sõltuvad nende nägemisest. Need on sõjaväelased, päästetöötajad, piloodid, allveelaeva meremehed, politseinikud ja muud spetsialistid, kellel on suurem silmavigastuste oht.

Müoopia või astigmatismi olemasolu on muutumas tõsiseks takistuseks ajateenistuses ja erinevate jõustruktuuride töös. Sõjaline sobivus ja edasine karjääriareng selles valdkonnas sõltub otseselt inimese füüsilistest omadustest ja nägemise kvaliteet on üks määravaid tegureid. Arvestades asjaolu, et teenistustingimused (rõhu ja temperatuuri erinevused, välitingimused, kaaluta olek jne) välistavad prillide ja kontaktläätsede kasutamise, on laserkorrektsioon ainus viis tööalase diskrimineerimise ületamiseks.

Sõjaväelaste jaoks on eelistatav Lasik´u nägemise korrigeerimise meetod koos femtosekundilise laseriga, mis vastab tänapäeva parimatel teaduse arengutel põhinevatele sõjalistele standarditele. See meetod tagab oodatud tulemused ja kiire tööellu tagasi naasmise. MilitaryLasik´u (laserkorrektsioon ohtlike elukutsete esindajatele) tunnistasid eksperdid nägemise korrigeerimise ohutuks ja tõhusaks meetodiks ning Ameerika Ühendriikides määratakse see sõjaväelastele, pilootidele ja astronautidele.

Nägemise laserkorrektsioon muudab tuhandete inimeste elusid, kes muidu oleksid silmade murdumisvigade tõttu sõjaväelistest ametitest välja jäetud. 25% USA õhuväe väljaõppe pilootidest tegid nägemise laserkorrektsiooni, mis võimaldas neil lõpetada väljaõppe palju kiiremini võrreldes teistega. Lisaks on 70%-l kõigist kandidaatidest, kes ei saanud USA mereväe piloodiks ja kelle kandidatuur lükati tagasi lühinägelikkuse tõttu, tänu silma laseroperatsiooni arengusammudele nüüd kõik võimalused karjääri tegemiseks selles valdkonnas.

Nägemiskorrektsiooni operatsioon eemaldab paljud tõkked, mis takistavad mehi ja naisi teatavatel ametikohtadel sõjavaldkonnas, seda juhul kui nad on anatoomiliste näitajate alusel korrektsiooni jaoks sobilikud ning kui puuduvad vastunäidustused. MilitaryLasik aitab neil oma tööd paremini teha, pakkudes olulist turvalisuse eelist, ja täiendava plussina – elukvaliteedi parandamist.

Dr. Solomatini kliinik on teinud pikka aega koostööd Läti Rahvuslike Relvajõududega ja teostab sõjalistel missioonidel osalejatele nägemise laserkorrektsioone. Meie kliinikus on nägemise laserkorrektsiooni sõjalised ohutuse ja usaldusväärsuse standardid kättesaadavad ka tsiviilotstarbeliste erialade esindajatele.

MilitaryLasik´u tehnoloogia vastab relvajõudude kõrgeimatele standarditele üle maailma, kuna selle meetodiga on nägemise taastamine kiire, kontrasti teravus suureneb ja nägemise kvaliteet paraneb. Patsientide taastusravi pärast Lasik´u operatsiooni võtab oluliselt vähem aega kui näiteks PRK nägemise korrigeerimisega, mille puhul kulub täielikuks taastumiseks kuni kolm kuud.

Uurimistulemused näitasid, et Lasikul on minimaalne komplikatsioonide oht, samas kui PRK võib põhjustada olulisi muutusi nägemises suurel kõrgusel, pimestamist, sarvkesta ebaregulaarset kumerust ja teisi. Ainult murdumishäirete tõttu saab kõrge kvalifikatsiooniga sõjaväelasi teenistusse mitte lasta või neid teenistusest vabastada ning Lasik´u metoodika eriline modifikatsioon on tõhus meetod töövõime taastamiseks ja naasmiseks korrakaitseorganitesse ja sõjaväeosadesse õppimise ja teenistuse raames.

Nägemise laserkorrektsiooni ettearvatavate ja stabiilsete tulemuste saavutamiseks viivad enne selle teostamist dr. Solomatini kliiniku arstid läbi täieliku diagnostilise uuringu, luues patsiendi silmade individuaalsete optiliste parameetrite põhjal isikliku kaardi. Kliiniku oftalmoloogid annavad patsiendi jaoks kogu huvipakkuva teabe operatsiooni ettevalmistamise ja käigu kohta ideaalse nägemise saamiseks.

Dr. Solomatini kliinikus tehakse igat tüüpi nägemise laserkorrektsioone kõige kaasaegsemate seadmete abil, mis on soetatud USA-st ja Saksamaalt. Uuenduslikud tehnoloogiad tagavad nägemise laserkorrigeerimise ajal ohutuse ja usaldusväärse tulemuse pärast selle läbiviimist.

Registreeruge meie silmaarstide juurde konsultatsioonile ja uuringule juba täna ning saate teada, milline nägemise laserkorrektsiooni meetod on Teie jaoks parim!

 

Allikas: eyeworld.org

Blogi
About Liga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *