fbpx

Marina

Kolm sammu ideaalsele nägemisele

Tere!
Minu nimi on Marina, ma olen Eesti meigikunstnik. Kolm kuud tagasi tegin nägemise laserkorrektsiooni Smile, et ümbritsevat maailma paremini näha. Minu unistus täitus - ma käin ilma prillideta ja näen seda maailma selgemalt. Palju selgemalt!

Prillid ja läätsed - täielik ebamugavus

Aastaid oli minu jaoks peamine raskus mitte näha. Minu algne näitaja oli -3, nii et prillid pidid alati käepärast olema – ainult see tegi elu lihtsamaks. Samal ajal oli näiteks suvel võimatu lihtsalt päikeseprille kanda, kuna pidin kasutama läätseid, mida minu õhukese sarvkestaga oli väga ebamugav kanda - kohe ilmnes silmade kuivus. Lõpuks kissitasin alati silmi.

Jõuda viimasesse vagunisse

Kui oli taas aeg minu vanu prille vahetada, mõtlesin: võib-olla on aeg uued osta? Ja siis mõtlesin: miks mitte teha operatsioon? Hakkasin teavet uurima ja lugesin, et operatsiooni jaoks sobib vanus 20 kuni 40 aastat. Arvasin, et mul on veel 5-aastane varu, aga kui ma seda nüüd ei tee, siis mu rong on läinud.

Julguse otsimisel

Tegelikult, enne operatsiooni kasuks otsustamist, tegin oma Instagram'is küsitluse. Milleks? Et teada saada, millised kogemused inimestel on. Suur hulk jälgijaid kirjutas, et nad tegid nägemise laserkorrektsiooni.

СKõige tavalisem fraas, mis postituse all olevates kommentaarides oli: see on minu parim otsus elus!

Laser nägemise korrigeerimisega seotud konsultatsioonid

Meie kliinik pakub ka täielikku diagnostikat ja ravi abi!

Esimene samm: ettevalmistamine

Kui otsustasin, ei pidanud ma üldiselt midagi tegema. Saatsin kirja Dr. Solomatini kliiniku esindusse Eestis. Nad vastasid mulle kohe ja koos kõigi üksikasjadega saatsid ka üsna ulatusliku loetelu operatsioonidest kirjelduste ja hindadega. Nad leppisid minuga kokku operatsiooni kuupäeva, broneerisid nendeks päevadeks hotelli ja pakkusid bussipileteid. Otsustasime Riiga sõita autoga, nii et nad broneerisid meile parkla.

Nad tegid minu eest kõik. Pidin lihtsalt hotelli tulema, määratud ajal kliinikusse jõudma ja operatsiooni tegema.

Seejärel kõndida kliinikust hotelli 500 meetrit, lõõgastuda toas ja naasta hommikul järelkontrollile.

Teine samm: operatsioon

Jõudsin hommikul kliinikusse ja läbisin täieliku kontrolli. Mulle kiideti heaks operatsioon, mille järel anti mulle kaks tabletti - valuvaigistit ja rahustit. Läksime viiendale korrusele, kus mulle anti spetsiaalne hommikumantel ja müts. Varsti olin operatsioonisaalis.

Kui ma kušetile pikali heitsin, algas operatsioon. Mul fikseeriti silmalaud, mis, nagu selgus, on täiesti valutu ja pärast seda lülitati tööle laser. Sel ajal ei tundnud ma mingit valu, vaid imelikku tunnet, et keegi teeb midagi silmas, kuid ma ei hoolinud sellest eriti. Siis viidi läbi operatsioonijärgne kontroll ja mul lasti minna! Kogu protseduur ei võtnud rohkem kui 10 minutit.

Nagu selgus, polnud vaja muretseda. Kõik peamised hirmud, et operatsiooni ajal tekib valu ... seda lihtsalt pole.

Kolmas samm: taastumine

Kahtlustasin, et pärast operatsiooni olen kui pime kass, keda tuleb käega juhtida, nii et võtsin abikaasa kaasa. Tegelikult oli mul kohe silmade ees udu, mis järk-järgult hajus, kuid ma ise oleksin täiesti rahulikult hotelli jõudnud. Kuid moraalse toena arvan, et saatja on suurepärane!

Ka rehabilitatsiooniperioodi pärast ei ole vaja eriti muretseda. Kasvõi sellepärast, et pärast nägemise laserkorrektsiooni Smile meetodiga, mida mulle tehti, toimub rehabilitatsioon piisavalt kiiresti. Esimesel nädalal pärast operatsiooni tundsin, kuidas mu fookus taastub. Igal hommikul kööki tulles vaatasin kella ja siis koridori raamatuselgadele - milliseid raamatuselgasid näen täna paremini?

image

Nüüd näen ja elan suurepäraselt tundega, nagu oleks see alati olnud!

Uude ellu uute harjumustega

Mäletan, et esimest kuud ei saanud ma meiki teha. Neiud reageerivad sellele eelisjärjekorras, eriti seetõttu, et olen meigikunstnik. Sain aru, et nüüd ei saa ma katta sinikaid, mis olid varem prillide alla peidetud, kuid siis harjusin sellega. Veel esimesed kaks nädalat ei saanud sauna ja basseini minna ja hiljem oli kõik võimalik. Niisiis, nüüd saan kanda päikeseprille, minna spaasse, sauna.

Minu prillid, mis on maski all, ei higista enam, sest ma ei vaja neid enam!

Elu on palju mugavam, kui näol pole täiendavat aksessuaari.

Mulle meeldis kõik!

Dr. Solomatini kliinikus olid kõik sõbralikud ja andsid väga selgelt juhised: minna siia, oodata siin, maksta seal, juua neid tablette, minna ülesse - see ja see juhtub seal. Mulle ei jäetud mingit arusaamatut teadmatuse tunnet, vaid öeldi selgelt, mis nüüd juhtuma hakkab.

Mulle meeldis kõik! Eriti avaldas mulle muljet see, et kliinikus on viimase põlvkonna laser, mis teeb operatsiooni vaid 19 sekundiga. Erinevus eesti laseriga oli pea kahekordne! Jah, muidugi olen tulemusega rahul.

Pöördun nende poole, kes veel mõtlevad: Mida siin mõelda? Tegema!

Ma ei oska selgelt vastata – miks, kuna seda tuleb tunda. Elu prillides ja elu ilma prillideta - see on kvaliteetselt väga erinev. Elu ilma prillideta on palju ägedam!

Laser nägemise korrigeerimisega seotud konsultatsioonid

Meie kliinik pakub ka täielikku diagnostikat ja ravi abi!